Tanie kasy - wysokiej klasy - FAREX !!!

Dnia 08-02-2013r nasza firma odbyła szkolenie w Warszawie, gdzie usyskaliśmy uprawnienia na serwis i sprzedaż kas fiskalnych firmy FAREX.
 
Poniżej Nasze legitymacje serwisowe:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szwajcarska firma Farimex SA należy do grona największych dystrybutorów urządzeń fiskalnych w Europie. Firma posiada swoją główną siedzibę w Genewie oraz biura w Istambule oraz Shenzhen (Chiny). Dzięki współpracy z szeroko rozwiniętą siecią partnerskich firm, Farimex stał się pionierem we wdrażaniu nowej technologii fiskalnej w wielu państwach. Obecnie firma funkcjonuje na głównych rynkach urządzeń fiskalnych w Europie, Afryce i Azji.

Firma szybko stała się prekursorem rozwiązań, które dzisiaj uważane są za standardy na rynku. Pod marką Elemis, jako pierwsza, wprowadziła kasy fiskalne typu ‘mini’, a marka Elemis, stała się liderem w tym segmencie. Farimex Polska sp. z o.o. została powołana, aby ułatwić dystrybucję urządzeń fiskalnych na polskim rynku.

Bazując na zdobytych doświadczeniach, w 2010 roku firma Farimex Polska postanowiła wprowadzić na rynek nową generację kas fiskalnych pod marką FAREX. Nowa marka łączy w sobie silną pozycję rynkową, doświadczenie zdobyte przez markę Elemis, z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Rezultatem są małe, niezawodne i proste w obsłudze urządzenia fiskalne.

Dzisiaj Farimex Polska jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży.

 

INFORMUJEMY IŻ MAMY NAJNIŻSZE CENY NA KASY I DRUKARKI FISKALNE W OKOLICY!!!

NAJNIŻSZA KWOTA ZA OBOWIĄZKOWY PRZEGLĄD !!!

 

Poniżej cennik kas FAREX

CENNIK